Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i również innych firm, które dysponują samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi bądź innymi pojazdami.

Autopomoc

Świadczone przez nas usługi, opierają się głównie na udzielaniu pomocy drogowej kierowcom znajdującym się na terenie Katowic, jak i również w pobliskich miejscowościach. Dojeżdżamy do naszych Klientów bez względu na godzinę, a także dzień tygodnia. Na wskazane miejsce docieramy w ciągu maksymalnie dwudziestu minut. Pomaga nam w tym doskonała znajomość całej aglomeracji, a także nawigacja.

Całodobowa pomoc opiera się głównie na holowaniu. Do tego celu wykorzystujemy nasze dwa holowniki o maksymalnej ładowności 3,5 tony. Pojazdy wyposażone są w mocną wyciągarkę elektryczną. Dlatego też wyciąganie samochodów lub innych pojazdów z rowów, jest niezwykle skuteczne, przebiega sprawnie oraz w pełni bezpiecznie.

Auto pomoc o każdej porze

Na miejscu zdarzenia udzielamy szybkiego wsparcia, poprzez drobne naprawy, jak i również awaryjne uruchamianie pojazdów. Na auto pomoc świadczoną na miejscu składa się przede wszystkim:

  • dowóz paliwa
  • awaryjne otwieranie pojazdów
  • wykonywanie podstawowych napraw

Jesteśmy zwolennikami przeprowadzenia szybkiej diagnozy oraz usunięcia na miejscu drobnych usterek. Dzięki temu Klienci mogą kontynuować swoją podróż, bez konieczności holowania pojazdu. W przypadku poważniejszych awarii lub usterek wynikających z kolizji drogowej, proponujemy holowanie pojazdu do polecanego przez nas warsztatu samochodowego. Jest to optymalne rozwiązanie dla Kierowców, którzy nie znają rynku motoryzacyjnego na terenie Katowic.

autopomoc

Usługi transportowe

Klienci zainteresowani usługami transportowymi, trafili pod właściwy adres. Nasza firma oprócz świadczonej pomocy drogowej, oferuje również profesjonalny transport samochodów i innych pojazdów na terenie całej Polski oraz Europy. Nasz wyspecjalizowany sprzęt jest w stanie przetransportować zarówno samochody osobowe, minivany, terenowe, jak i również motocykle, quady, czy też maszyny budowlane lub rolnicze o ciężarze nie większym, niż 3,5 tony.

Istnieje również możliwość przetransportowania innych ładunków, jednak w przypadku zamówienia tej usługi prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym personelem, w celu omówienia wszystkich szczegółów współpracy.

Wszystkie usługi, zarówno związane z pomocą drogową, jak i również transportowe, wykonujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Usługi oferujemy również na terenie okolicznych miast takich jak np.: Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Ruda Śląska, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza.