Czy zdarzyło Ci się mieć pewne problemy z otworzeniem drzwi od samochodu, ponieważ były one przymarznięte? To jest jeden z najczęstszych powodów, kiedy niestety kierowcy nie są w stanie dostać się do swojego pojazdu. Takich przypadków jest zdecydowanie więcej. Brak kluczyków, zatrzaśnięte drzwi, czy też różnego rodzaju awarie.

Spieszy Ci się do pracy? Może pogoda nie jest idealna na stanie przed samochodem i rozmyślaniem nad tym, w jaki sposób się do niego dostać. Zdecydowanie lepiej jest zadzwonić po nas po pomoc. Na pewno przyjedziemy i pomożemy Ci dostać się do samochodu.

Nie musisz się obawiać, że zaproponujemy inwazyjne metody. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, by otwieranie zamków było jak najbardziej bezpieczne dla pojazdu, a także nie wywołało żadnych dodatkowych szkód.

kluczyki

Awaryjne otwieranie pojazdów – od czego zacząć?

W pierwszej chwili staramy się znaleźć chociaż najmniejszą szczelinę, dzięki której moglibyśmy wprowadzić haczyki oraz pętelki. Dzięki takim końcówkom znajdującym się na metalowym złączu, a także przy precyzyjnym manipulowaniu takim przyrządem, otwieranie drzwi jest jak najbardziej bezpieczne, bez ryzyka uszkodzeń.

Innym sposobem stosowanym przez naszych fachowców, jest wykorzystanie symulacyjnych kluczy. Ich głównym zadaniem jest przechytrzenie zamka w taki sposób, by oszukać system zapadek, znajdujących się wewnątrz zamka. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że samochód posiada tak inteligentne zabezpieczenia, ze względu na swój młody rocznik, iż wcześniej wspomniane systemy otwierające zawiodą.

Nie bój się! Nie zamierzamy wybijać szyby w Twoim samochodzie! Po prostu będziemy szukać innego sposobu, najczęściej przy wykorzystaniu kilku sprytnych narzędzi. W ostateczności posuwamy się do usunięcia całego zamka w drzwiach pojazdu. Jeżeli to jeszcze nie okaże się skutecznym rozwiązaniem, wtedy decydujemy się na usunięcie także zamka zapłonu.

Jesteśmy dyspozycyjni do Twoich usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlatego, jeżeli zdarzy Ci się taka nieprzyjemna przygoda z zatrzaśniętymi kluczykami w środku, zgubieniem kluczyków, czy też z przymarzniętymi drzwiami, zawsze możesz na nas polegać. Dokonujemy napraw w taki sposób, byś zyskał jak najszybszy dostęp do swojego samochodu.