Wielu kierowców może się dziwić, dlaczego w naszej ofercie widnieje usługa związana z dowozem paliwa. Tak naprawdę jest to sytuacja nader częsta, bo po prostu najzwyczajniej w świecie życiowa.
Ile razy zdarzyło nam się stać wiele godzin w długich korkach. Ile razy spieszyliśmy się, wyjeżdżając do pracy i nawet nie przyszło nam do głowy, by sprawdzić kontrolki paliwa. Roztargnienie, zamyślenie, pośpiech. Te czynniki, jak i również wiele innych, są najczęstszymi powodami tego, że w naszym baku po prostu brakuje paliwa.

Gdy już nam się przydarzy taka sytuacja, nie powinniśmy czuć się zrezygnowani. Ponieważ od tego jesteśmy właśnie my! Na terenie Katowic oraz pobliskich okolic działamy przez 24 godziny na dobę. Wystarczy wykonać jeden telefon pod numer: , byśmy w ciągu maksymalnie 20 minut zjawili się na miejscu. Oczywiście z odpowiednim paliwem, tak by Twoje auto lub inny pojazd mogły od razu ruszyć w dalszą drogę.

dowóz paliwa

Jesteśmy również po to, by zająć się źle zatankowanym paliwem. To jest kolejna rzecz, która wydaje się być wyjątkowo niepowtarzalna. Tak naprawdę wystarczy tylko wspomnieć o czynnikach, które były powodem braku paliwa w baku. Tym razem również mamy do czynienia z takimi okolicznościami. Wystarczy, że pojedziesz na stację benzynową spiesząc się na ważne spotkanie. Rozmawiasz przez telefon, Twoja głowa jest zajęta milionem innych ważnych spraw. Dopiero w czasie jazdy orientujesz się, że Twój samochód nie działa tak jak powinien.

Tak i tutaj, nie ma sytuacji bez wyjścia. Wystarczy, że zadzwonisz po pomoc drogową oferowaną przez naszą firmę. Nie tylko zjawimy się najszybciej, jak to jest możliwe, ale dostarczymy dobre paliwo. Zajmiemy się wypompowaniem źle zatankowanego, a następnie wlejemy odpowiedni rodzaj paliwa. W ten sposób nie musisz się obawiać, że zostaniesz całkowicie unieruchomiony na środku drogi. Wzywanie lawety w tym przypadku mijałoby się z celem. Wystarczy wykonanie tego zabiegu przez profesjonalnych pracowników, dzięki czemu błyskawicznie odzyskasz swoje auto, nie ponosząc z tego tytułu żadnych wyjątkowo dużych kosztów.