Kim jesteśmy – kilka zdań o naszej firmie

Firma Piotr Autohol powstała w 2005 roku. Od wielu lat zajmujemy się zatem pomocą drogową świadczoną głównie na terenie Katowic, a także pobliskich miejscowości. Doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz atrakcyjne ceny, są kluczem do sukcesu, który pozwala nam na udaną współpracę z coraz szerszym gronem Klientów.

Dyspozycyjność i szybki dojazd

Klienci, którzy decydują się na korzystanie z świadczonej przez nas autopomocy, zyskują gwarancję całodobowego przyjmowania zleceń. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu żaden kierowca nie jest pozostawiony w trudnej sytuacji na drodze. Po skontaktowaniu się z nami oceniamy problem, a następnie wysyłamy wykwalifikowanych pracowników pod wskazany adres.

Dysponujemy nawigacją, dzięki czemu dojazd do Klienta nie zajmuje nam więcej, niż 20 minut. Jest to bardzo ważne, szczególnie w uciążliwych warunkach atmosferycznych, które stwarzają dodatkowe utrudnienia dla uczestników zdarzenia drogowego.

Specjalistyczny sprzęt oraz wymagane uprawnienia

Nasza firma dysponuje aż dwoma holownikami o ładowności do 3,5 tony. Dodatkowym atutem naszych pojazdów jest wyposażenie w solidną wyciągarkę. Jest to bardzo ważny element szczególnie podczas wyciągania pojazdów z rowów Ponadto posiadamy wszystkie uprawnienia oraz zaświadczenia, pozwalające na wykonywanie naszego zawodu. Jest to także gwarancja jeszcze większego bezpieczeństwa oraz większej precyzji.

Nie tylko autopomoc

Nasza oferta, chociaż kierowana jest głównie do wszystkich kierowców poruszających się na terenie Katowic oraz innych, pobliskich miejscowości, wcale nie ogranicza się do świadczenia pomocy drogowej. Dzięki naszej specjalistycznej flocie, umożliwiamy transport rozmaitych pojazdów na terenie całego kraju, jak i również na obszarze Europy. Transport jest idealną formą świadczonych usług, zarówno względem osób prywatnych, jak i również innych przedsiębiorstw. Transport samochodów powypadkowych, czy też sprowadzanie z zagranicy kupionych pojazdów, zdecydowanie ułatwia życie wielu kierowcom.

Transportujemy nie tylko samochody osobowe oraz dostawcze. Wśród naszych usług holowania pojawiają się także pojazdy o zupełnie innym charakterze. Do nich zaliczają się quady, motocykle, a nawet maszyny rolnicze i budowlane. W przypadku przetransportowaniu pojazdów wielkogabarytowych, bądź samochodów ciężarowych, powierzamy takie zadanie firmie dysponującej większym sprzętem, z którą współpracujemy już do wielu lat.

Małą, solidną firmą transportową z Katowic.
Świadczenie taniej a jednocześnie profesjonalnej pomocy drogowej.
Na rynku od 205 roku.
Na terenie całych Katowic.