Pomoc drogowa Chorzów to firma, której warto zaufać w krytycznych sytuacjach, jakie przydarzają się każdemu kierowcy. Poczynając od przebitych opon i zatrzaśniętych kluczyków, aż po większe stłuczki i wypadki. Zajmiemy się twoim autem, a ty nie musisz się o nic martwić. W razie potrzeby naprawimy samochód na miejscu bądź odstawimy pojazd do mechanika. Ty musisz tylko wykręcić odpowiedni numer, a potem poczekać chwilę. To jest prostsze, niż myślisz.

Już teraz zapisz sobie telefon kontaktowy do naszej firmy, a później nie martw się o nic. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług, a my będziemy mieli większe grono szczęśliwych klientów. Inni już się przekonali o naszej skuteczności, więc nie czekaj i dzwoń w razie potrzeby. Zajmujemy się holowaniem pojazdów, jak również ich transportem na lawecie. W razie konieczności odwieziemy samochód do mechanika, a w delikatniejszych przypadkach postaramy się naprawić pojazd już na drodze. Zajmiemy się wymianą koła, drobnymi naprawami i zatrzaśniętymi kluczykami. Bez większych problemów i zbędnych pytań awaryjnie uruchomimy również twój pojazd, czy też wyciągniemy go z rowu lub zaspy.

Wszystkie te usługi wykonujemy bez względu na porę dnia i nocy, a przede wszystkim w każdy dzień tygodnia i roku. Nieważne więc, czy jest to dzień powszedni, czy być może niedziele, czy święta – my zawsze jesteśmy w pogotowiu – zawsze, kiedy nas potrzebujesz i jesteś w tarapatach. Nasze profesjonalne grono doświadczonych pracowników zjawi się już po chwili i zrobi wszystko, abyś mógł ruszyć w dalszą podróż. Od wielu lat zajmujemy się pomocą drogową i doskonale znamy potrzeby rynku oraz potrzeby naszych Klientów. Mieliśmy już masę dziwnych przypadków, z którymi dawaliśmy sobie radę. Poradzimy sobie również z twoim samochodem i jego awarią!

Oferujemy obsługę nowoczesnymi lawetami i sprzętami, które mają najlepsze wyposażenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną profesjonalizmu obsługę, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Robimy wszystko, aby Państwo byli zadowoleni, a my spełnieni zawodowo. Pomoc drogowa to nie tylko nasza praca – to nasze życie.