Pomoc drogowa potrzebna jest często z zaskoczenia, przez co nie jesteśmy przygotowani i po prostu nie mamy kontaktu do żadnej firmy. Nie czekaj więc na taką sytuację i już dzisiaj zapisz sobie numer do najlepszej i najtańszej pomocy drogowej w mieście. Ty dzwonisz, my przyjeżdżamy i wykonujemy swoje zadania jak najlepiej potrafimy – bez zbędnych pytań, szybko i skutecznie. Tak abyś, jak najszybciej mógł ruszyć w dalszą podróż i nie przejmował się już swoim autem. Jesteśmy w gotowości 24 godziny na dobę 365 dni w roku – więc gdy Ciebie zaskoczy awaria, czy stłuczka, nas nie zaskoczy Twój telefon.

Pomożemy w sytuacjach powypadkowych lub przy stłuczkach – zabierzemy Twoje auto z miejsca zdarzenia na lawecie, a ty nie musisz martwić się o nic. Jeśli natomiast wydarzy się awaria samochodu, postaramy się na miejscu sprawdzić i naprawić awarię lub w cięższych przypadkach po prostu odwieziemy auto do mechanika. Dzwoń również, jak zabraknie Ci paliwa, a my w ekspresowym tempie postaramy się je dowieźć. Wyciągniemy Twoje auto również z zaspy i rowu, a w razie potrzeby awaryjnie je uruchomimy lub otworzymy, jeśli nastąpi taka konieczność. Jak widać przypadków jest wiele, natomiast my jesteśmy jedni – Pomoc Drogowa Mysłowice to odpowiedź na wszelkie Twoje problemy. Z nami pojedziesz dalej!

Skąd taka pewność? Otóż mamy dobrze wykwalifikowaną kadrę, która ma w zanadrzu lata doświadczenia w tej kwestii. Wiemy jak bezpiecznie dowieźć pojazd na lawecie, znamy najlepszych mechaników, potrafmy sprawnie poradzić sobie z zatrzaśniętym samochodem i szybko poruszać się po naszym mieście, aby sprawnie dostać się do klienta. Lata spędzone za kółkiem w połączeniu z dobrze wyposażonymi pojazdami i nowoczesnym sprzętem to klucz do sukcesu. My spełniamy się w tym co kochamy, a z dnia na dzień nasze grono zadowolonych klientów powiększa się o nowych kierowców, którym pomogliśmy w kryzysowej sytuacji.