Pomoc drogowa jest potrzebna często w sytuacjach, kiedy najmniej się tego spodziewamy – super wyjazd gdzieś dalej kończy się stłuczką, pośpiech poranny do pracy to znak spuszczonego powietrza w oponie, a chwila nieuwagi to zatrzaśnięte kluczyki. Są oczywiście i sytuacje, w których chwila NIEROZWAGI góruje nad nami, a wtedy kończy się to najczęściej w zaspie albo w rowie. Mamy na to sposoby, a dokładniej jeden – Pomoc Drogowa Ruda Śląska. To rozwiązanie wszystkich Twoich problemów z samochodem w Rudzie Śląskiej i jej okolicach. Zjawiamy się ekspresowo i bez zbędnych pytań zabieramy się do pracy, aby jak najszybciej uporać się z Twoim kłopotem, nawet jeśli to tylko kwestia dowiezienia odpowiedniej ilości paliwa. Specjalistycznym sprzętem otworzymy awaryjnie samochód i wydobędziemy z niego zatrzaśnięte kluczyki, w mroźne zimy wyciągniemy Cię specjalną wyciągarką z zaspy, czy rowu, a w razie stłuczki, czy też większej kraksy pozbieramy Twoje auto i odholujemy do lakiernika lub wciągniemy na lawetę i obierzemy kierunek do mechanika.

Wszystko tanio, szybko i przede wszystkim profesjonalnie, a wszystko to dzięki odpowiedniemu i nowoczesnemu wyposażeniu naszych samochodów oraz dobrze wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze. Ludzie pracujący w naszej firmie to ludzie, którzy czekają na telefon od ciebie o każdej porze dnia i nocy, ludzie, którzy cały rok są gotowi na to, aby odpalić nasze pojazdy i ruszyć w drogę na pomoc naszym Klientom, których uzbierała się już niemała grupa. I ty możesz dołączyć do nich, a wystarczy, że już dzisiaj zapiszesz sobie numer telefonu do naszej firmy. Wystarczy chwila nieuwagi, czy też odrobina pecha i możemy Ci się przydać.

Bez względu na to, czy stoisz w szczerym polu, czy też auto rozkraczyło się na środku skrzyżowania, nie martw się! – my zajmiemy się wszystkim, wystarczy, że do nas zadzwonisz, a pomoc drogowa Ruda Śląska zjawi się tak szybko, jak to tylko możliwe. Bez zbędnej zwłoki, tak abyś Ty mógł ruszyć sprawnie w dalszą drogę.