Jeżdżąc autem należy nastawić się na przeróżne sytuacje, z którymi ma się do czynienia. Do nich zalicza się między innymi wjechanie do rowu. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny. A do czynników będących najczęstszym powodem takiego zdarzenia drogowego zalicza się między innymi bardzo złe warunki pogodowe, nieodśnieżoną jezdnię, awaryjne hamowanie, czy też utratę kontroli nad kierownicą.

Zwykle w konsekwencji takiego zdarzenia, nie ma żadnych uszczerbków materialnych. Jedyny problem jaki pozostaje to umiejętne wyciągnięcie pojazdu z rowu. Oczywiście kierowca nie jest w stanie tego wykonać samodzielnie. Szczególnie, jeżeli samochód dodatkowo ugrzązł w błocie lub w śniegu. W takiej sytuacji służymy pomocą.

Posiadamy nie tylko wykwalifikowaną kadrę fachowców, którzy umiejętnie oraz bezpiecznie poradzą sobie z wyciągnięciem samochodu z rowu. Należy wspomnieć również o tym, że dysponujemy wysokiej jakości pojazdami wyposażonymi w elektryczne wyciągarki. To pozwoli na bardzo szybkie poradzenie sobie z problemem.

Wyciąganie samochodu z rowu na pewno wymaga odpowiednich umiejętności. Od odpowiedniej techniki będzie zależeć w końcu to, czy czasem samochód nie zostanie uszkodzony. My działamy w sposób bardzo ostrożny, ale jednocześnie zdecydowany. Ponieważ tylko wtedy można osiągnąć zamierzony rezultat.

Do naszych Klientów przyjeżdżamy bez względu na porę dnia i nocy. Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobie. W pojazdach z wyciągarkami elektrycznymi mamy również zamontowane nawigacje. Dzięki temu docieranie do Klientów odbywa się jeszcze szybciej i sprawniej. Nasi usługobiorcy nie czekają dłużej na nasze wsparcie, niż 20 minut.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego Klienta, jak i również atrakcyjne stawki. Istnieje możliwość nawiązania z nami dłuższej współpracy. Chętnie podejmujemy się wyjazdów do samochodów należących do konkretnych firm.

W przypadku wystąpienia poważniejszych awarii, samochód może zostać odholowany do warsztatu samochodowego, z którym współpracujemy. Dzięki temu osoby, które nie są z Katowic nie muszą szukać takiego punktu na własne ryzyko. Ponadto zaraz po wyciągnięciu samochodu z rowu, nasi specjaliści dokonują podstawowego przeglądu, by ocenić czy niepotrzebne są jakieś naprawy, które można wykonać na miejscu. Ponieważ dzięki nim, możliwe byłoby kontynuowanie dalszej podróży.