Niezależnie od tego, jakim samochodem jeździsz, a także jakimi umiejętnościami dysponujesz, zawsze może przytrafić Ci się awaria opony. W takich okolicznościach nie miej wyrzutów, że Twoja jazda nie jest taka jak być powinna. Taka sytuacja może się zdarzyć dosłownie każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy. Chyba doskonale zdajesz sobie sprawę z opłakanego stanu wielu dróg w naszym kraju. Jeżeli trafiłeś na dziurę lub większą wyrwę, to niestety taka przeszkoda może przyczynić się nie tylko do przebicia opony, ale nawet do zniszczenia całej felgi.

Spieszysz się na spotkanie? Może nawet przypomniało Ci się, że w bagażniku brakuje zapasowej opony. W takich okolicznościach nie pozostaje Ci nic innego, jak wezwać nas na pomoc. Wszystkim się zajmiemy, tylko wcześniej poinformuj nas dokładnie, w jakim miejscu się znajdujesz, a także czy masz przy sobie oponę zapasową. Na miejsce zdarzenia przyjedzie doświadczony fachowiec, któremu wymiana koła zajmie dosłownie kilka minut. Ty natomiast, niepobrudzony będziesz mógł z powodzeniem kontynuować swoją podróż.

Bądź ostrożny przy zmianie koła

Pamiętaj o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Często zdarza się tak, że opona zostaje przebita na bardzo ruchliwej drodze. Wtedy powinieneś pamiętać o zachowaniu zasad ostrożności. Jeżeli tylko jest to możliwe, to postaraj się zepchnąć samochód na chodnik, najbliższy parking lub pobocze. Czasami niestety nie ma takiego miejsca, wtedy należy pamiętać o ustawieniu trójkąta ostrzegawczego w odpowiednich odległości. Pamiętaj, że takie czynności mają zapewnić Ci całkowite bezpieczeństwo. Ponieważ cały czas pozostajesz w pobliżu pozostałych uczestników ruchu drogowego.
Po spełnieniu tych warunków, jakie obowiązują kierowcę uszkodzonego pojazdu na drodze, wezwij pomoc. Nasi fachowcy przyjadą w ciągu maksymalnie 20 minut. Jeżeli zostanie to zgłoszone, przyjadą oni z kołem zapasowym, dopasowanym do modelu Twojego auta.
Działamy przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na pomoc drogową do najbliższego dnia roboczego. Gwarantujemy profesjonalną wymianę koła, dzięki czemu bardzo szybko Twój pojazd znowu będzie gotowy do jazdy.
Jeśli okaże się że dalsza podróż nie będzie możliwa z powodu poważniejszej usterki koła zaoferujemy Ci holowanie do warsztatu lub na wulkanizację.

zmiana koła